چگونه در مکان آشپزخانه تغییر ایجاد کنیم؟

چگونه در مکان آشپزخانه تغییر ایجاد کنیم؟

آشپزخانه در گذشته محلی کاملاً کاربردی بود و هیچگاه بهترین بخش خانه را به آن اختصاص نمیدادند. به هرحال بر اثر گذر زمان، کاربری آشپزخانه تغییر یافته است و برای بسیاری از ما آشپزخانه اکنون کانون خانه است. آشپزخانه های منازل قدیمی، با این نقش چند منظوره نمیتوانند همخوانی داشته باشند. اگر بودجه ی کافی دارید، ارزش دارد مکان آن را عوض کنید.

بهترین مکان و نحوهی استفاده از آن در نظر بگیرید. برای مثال جلوی خانه به علت آفتاب صبحگاهی، یا کنار باغچه برای دسترسی به بچهها با حیوانات خانگی با جایی که آشپزخانه بزرگ به نظر برسد اینها مکانهایی مناسبند.

اگر مکان خاصی برای ساخت آشپزخانهی جدید ندارید، همان آشپزخانه ی سابق خود را با اتاق مجاورش یکی کنید تا فضایی برای پذیرایی و پخت وپز داشته باشید یا با کمک درهای فرانسوی با جدارهای شیشه ای کشویی، آشپزخانه را به باغچه متصل کنید. راه دیگر این است که اگر زمان کمی را صرف پخت وپز میکنید، هیچ اتاقی را به آشپزی اختصاص ندهید و آشپزخانه ی کوچک خود را به اتاق غذاخوری یا نشیمن وصل کنید، امروزه از آشپزخانه های تک دیوارهی آماده بسیار استقبال میشود .

تغییر مکان آشپزخانه کاری حرفهای است احتمالاً، جای سرویسها باید عوض شود و برای تغییر لوله کشی هم نیاز به مجوز دارید و نیز شاید لازم باشد تغییراتی در طرح داخلی خانه ایجاد کنید. چنانچه این مسائل را در نظر بگیرید، احتمالاً هزینه ی کمتری صرف خواهید کرد.


دانلود مقاله : چگونه در مکان آشپزخانه تغییر ایجاد کنیم؟ downloud


حتما نگاهی به این مقالات بیندازید


محصولات مرتبط با مقاله


نظر

نظرتان را بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.