هشت نکته برای انتخاب ظرفشویی ایده آل

هشت نکته برای انتخاب ظرفشویی ایده آل

1. ابتدا مشخص کنید می‌خواهید کاسه‌ی ظرف‌شویی چه اندازه باشد. ممکن است ظرف‌شویی کم عمق و مناسب باشد. اما این را هم در نظر بگیرید که آیا در چنین ظرف‌شویی می‌توانید ماهی‌تابه‌های بزرگ و یا دیس را بشویید.

2. ظرف‌شویی دو کاسه شستن ظرف‌ها را آسان‌تر می‌کند اما باید در نظر بگیرید که آیا فضای کافی برای نصب چنین ظرف‌شویی دارید، اگر ندارید از طرح‌هایی استفاده کنید که یک کاسه‌ی اصلی دارد و نیم‌کاسه‌ای هم برای آب‌کشی و خشک کردن دارد.

3. آیا نیاز به ظرف‌شویی دارید که برای پیش‌خوان آشپزخانه‌تان جزء مکمل باشد؟ ظرف‌شویی چند منظوره و مدلی که پیش‌خوان روی آن قرار می‌گیرد، از نشتی آب و انتقال آلودگی پیش‌گیری کند. ولی این با هر نوع مصالحی ممکن نیست و احتمالاً هزینه‌ی هنگفتی دربردارد.

4. کاربردی بودن ظرف‌شویی‌های قدیمی با روکش چینی در مدل بلفاست یا باتلر سسب رواج داشتن هم‌جنان انها شده است. این ظرف‌شویی‌ها ضد گرما و ضد لک‌اند ولی سنگین‌اند. پس نخست از استحکام کابینت برای تحمل وزن آن، مطمئن شوید.

5. ظرف‌شویی‌های ساخته شده از کامپوزیت‌ها مثل کورین یا رزین در صدها رنگ به بازار آمده است و با هر شکل و عمقی قالب‌ریزی می‌شود. هرچند این نوع ظرف‌شویی گران است، اما نظافت آن بسیار راحت است و با شوینده‌های معمولی یا ساینده‌هی املایم هم به راحتی تمیز می‌شود و بسیار هم با دوام‌اند.

6. برای رعایت کامل بهداشت از ظرف‌شویی‌هایی استفاده کنید که عامل ضد باکتری "میکروبان" در ان باشد. (این ویژگی را فقط ظرف‌شویی‌های کامپوزیت یا بعضی ظرف‌شویی‌های فولاد ضد زنگ دارند). 25 سال تجربه در بیمارستان‌ها نشان داده است که "میکروبان" از ظرف‌شویی شسته و پاک نمی‌شود و تا پایا ن عمر ظرف‌شویی با آن باقی می‌ماند.

7. برای ایجاد جذابیت در آشپزخانه، می‌توانید از ظرف‌شویی‌های نوری استفاده کنید. این ظرف‌شویی‌ها را از همه جا می‌توانید تهیه کنید. این ظرف‌شویی از ماده شیمیایی ترنسلوسیوم ساخته شده است و داخل کابینت آب‌بندی می‌شود و به همراه چراغ‌هایی نصب می‌شود. این چراغ‌ها زیر کاسه نصب می‌شود و با حس‌گرهای حساس به تماس کنترل می‌شود.

8. اگر پیش‌خوان آشپزخانه در برابر آب مقاومت ندارد، از ظرف‌شویی استفاده کنید ک هم محلی برای آب‌کشی و خشک کردن داشته باشد.


دانلود مقاله : هشت نکته برای انتخاب ظرفشویی ایده آل downloud


حتما نگاهی به این مقالات بیندازید


محصولات مرتبط با مقاله


نظر

ال

من تازه سینک دیموند خریدم میخواستم بدونم کسی استفاده کرده چطوریه راضی هستین؟؟؟؟


نظرتان را بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.