آشپزخانه به سبک شیکر همراه با کابینت چوبی و سینک روکار

آشپزخانه به سبک شیکر همراه با کابینت چوبی و سینک روکار

آشپزخانه به سبک شیکر همراه با کابینت چوبی و سینک روکار

یک نگاه:

اگر شما هم آروزی داشتن آشپزخانه ای راحت، لوکس و قرن بیست و یکمی را دارید، می‌توانید از بافت طبیعی چوب بهرمند باشید. نکته جالب در این آشپزخانه با کابینت‌ها چوبی این است که همگی به طور آزاد گذاشته شده‌اند و موقع جابه جایی به خانه دیگر می‌توانید تمام آن‌ها را با خود ببرید.

رنگ:

رنگ غالب در این آشپز خانه رنگ چوب طبیعی و نسبتاً کم رنگ با رنگ کرم روشن و گرم دیوار است که به اندازه کافی روشنایی را منعکس می‌کند. چند گلدان و ظروف سبز و یک گلیم سبز و کرم روی کف چوبی آشپزخانه زندگی و نشاط خاصی را به آشپزخانه داده است.

طرح شیکر کابینت‌ها با دستگیره‌های چوبی با چوب طبیعی راش چهره ای امروزی به آشپزخانه داده است. گرچه کابینت از نوع روکش چوب است ولی چون در این طرح می‌توانید آن را برای همیشه داشته باشید و قابل حمل و نقل است، نه تنها مشکل نیست بلکه حتی شاید راه حل خانواده‌هایی است که قصد جابه جایی‌هایی متعدد دارند. کابینت‌های دیواری هماهنگ با کابینت‌های زمینی هستند و برای تنوع بعضی‌ها در شیشه ای دارند. بعضی از کابینت‌های زمینی نیز بدون در هستند و به جای آن‌ها سبد حصیری برای دادن روحیه طبیعی و روستایی گذاشته شده است.

سینک:

در این گونه کابینت‌ها می‌توان سینک (مدل سینک های روکار دیموند) را روی کابینت هم نصب کرد فقط لوله کشی آن نوع خاصی دارد که به دیوار نصب نمی‌شود. شیر آب مخلوط چهره ای کاملاً مدرن و زیبا دارد.

وسایل تزینی:

شیوه روستایی آمریکایی و سبک مدرن در این آشپزخانه به زیبایی ترکیب شده است. یک قفسه چوبی دو طبقه برای خشک شدن بشقاب‌ها با ظروف سفالی سبز ایده ای روستایی است که با گلدان‌های فلزی و براق در تضاد دلنشینی قرار دارد.حتما نگاهی به این مقالات بیندازید


محصولات مرتبط با مقاله


نظر

نظرتان را بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.