ترکیب رنگ سرد و گرم در طراحی آشپزخانه

ترکیب رنگ سرد و گرم در طراحی آشپزخانه

ترکیب رنگ سرد و گرم در طراحی آشپزخانه

یک نگاه :

نکته قابل توجه خطوط بسیار منظم و رنگ آمیزی مرتب است. این آشپزخانه بزرگ ترکیبی از رنگ های جسورانه و استیل است وضمن توجه به سبک شیکر، مدرن هم می نماید .

رنگ

آبی خیلی روشن کابینت ها زمینه ای بسیار مناسب برای دیوار ایجاد کرده است و نارنجی بسیار تند و تیره دیوار فضای گرمی را به سوی سقف بلند پدید آورده است . رنگ چوب افرا پلی است میان تضاد رنگی کابینت و دیوار آشپزخانه و نیز تضاد جالبی است بین چوب و سطوح استیل به خصوص اجاق گاز بزرگ و مدرن استیل. سطوح دیگر چوبی هم به رنگ آبی بسیار روشن است. تا فضای آشپزخانه را روشن و دلباز نماید.

کابینت و وسایل :

در این آشپزخانه از کابینت دیواری استفاده نشده تا رنگ دیوار حداکثر بازتاب خود را داشته باشد. کابینت های زمینی هم با عمق زیاد و تقسیم بندی های متعدد خود نیازهای جدی را مرتفع نموده است. میز آشپزخانه نیز به رنگ سفید با حاشیه آبی روشن هم رنگ کابینت است . صندلی های فلزی سفید رنگ خیلی راحت هستند.

پنجره:

پرده رومی راه راه بهترین وسیله برای نشان دادن سقف بلند آشپزخانه است و با رنگ قهوه ای و بژ با رنگ سطوح رومی کابینت و کف چوبی آشپزخانه به زیبایی هماهنگ است. در این آشپزخانه پنچره بالای سینک قرار دارد که طراحی بسیار خوبی است که می توان ضمن شست و شو به فضای بیرون نیز نظری داشت و از کسالت بار بودن شست و شو جلوگیری کرد.

وسایل تزیینی:

روی دیوار قفسه راه راه چوبی برای نگه داری بشقاب گذاشته شده و تاکیدی بر این شیوه است. یک بورد (تخته آهن ربایی) وسیله خوبی برای نگه داشتن یادداشت های ضروری است که از ریخت و پاش آن در آشپزخانه جلو گیری می کند. ظروف استیل نیز روی اجاق گاز استیل بسیار شکیل است و نور را به خوبی منعکس می کند.حتما نگاهی به این مقالات بیندازید


محصولات مرتبط با مقاله


نظر

نظرتان را بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.