ترکیب رنگ آبی خاکستری و قرمز آجری در آشپزخانه

ترکیب رنگ آبی خاکستری و قرمز آجری در آشپزخانه

ترکیب رنگ آبی خاکستری و قرمز آجری در آشپزخانه

یک نگاه :

طرفداران این شیوه پیرو سادگی، آرامش و کاربردی بودن هستند. طراحی این آشپزخانه تا اندازه ای نزدیک به شیوه روستایی است که استفاده از رنگ های خاص و وسایل تزیینی از مواد طبیعی ویژگی آن است.

رنگ

آبی خاکستری و قرمز آجری دارای تضادی بسیار آرام و جالب هستند. زمینه کرم رنگ دیوار نیز انتخاب خوبی برای زمینه این دو رنگ است. سطح روی کابینت خاکستری با نمای سنگ گونه و کف آشپزخانه نیز از کف پوش پلاستیکی با جلوه سنگ است و همه رنگ ها در هماهنگی و تکمیل کننده یکدیگر هستند.

کابیت ها:

گرچه طرح کابینت ها و برش های روی چوب اندکی بیش از معمول است، ولی با انتخاب رنگ درست آرامش کامل ایجاد شده است. برای غالب نشدن رنگ قرمز بعضی از پانل های کابینت ها یک رنگ است. کابینت دیواری دارای تنوعی است که بعضی از آن ها دارای در شیشه ای هستند. برای ایجاد حرکت رنگ قرمز، هم قسمت پا خور و هم حاشیه دور کابینت ویترینی قرمز شده اند.

وسایل تزیینی :

برای افزودن جاذبه در این جا از ظرف چوبی به شکل قلب و نیز قلب آویزان به دستگیره کابینت و تابلویی ساده از قلب های کوچک استفاده شده است. گلدان های سفالی با گل های یاس و شمعدانی، بهترین انتخاب برای ظروف سفید رنگ ساده است که می توان در کابینت های ویترینی چید.حتما نگاهی به این مقالات بیندازید


محصولات مرتبط با مقاله


نظر

نظرتان را بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.