نمونه ای از چیدمان آشپزخانه کوچک

نمونه ای از چیدمان آشپزخانه کوچک

نمونه ای از چیدمان آشپزخانه کوچک

یک نگاه

طراحی درست حتی کوچک ترین آشپزخانه را تبدیل به فضایی با کاربرد مفید خواهد کرد . میز غذا خوری دیواری و قفسه های چرخ دار و صندلی تاشو همگی ابتکاری هستند که به این طراحی کمک کرده اند.

رنگ

سبز روشن فضای این آشپزخانه را بسیار دلباز و آرام نموده است به خصوص که این رنگ در کلیه دیوار ها حضور دارد و در ضمن بسیار همگون با رنگ کف پوش طرح چوبی است. کابیت ها نیز با روکش چوب راش در این بازتاب نور سهم خوبی دارند. اجاق گاز استیل، هود استیل و دیگر وسایل استیل به مدرن بودن آشپزخانه کمک نموده اند.

وسایل کابینت :

این کابینت ها را می توان آماده خرید یا بر اساس نقشه آشپزخانه تهیه و نصب کرد. قفسه های چرخ داری که به راحتی می توانند جابه جا شوند، بخشی از نیاز های جمع آوری و انبار را تامین می کنند. به خصوص از سطح بالای آن می توانید به عنوان میز کار آشپزخانه نیز استفاده نمایید.در هر آشپزخانه کوچکی می توان فضایی را به غذا خوری اختصاص داد مانند این میز که در مواقعی که نیاز نیست روی دیوار جمع می شود. صندلی های تاشو را حتی می توان از دیوار آویزان کرد. خیلی از وسایل به زیبایی روی ریل های دیواری یا قفسه ها نصب شده تا از ریخت و پاش در آشپزخانه جلوگیری شود.

وسایل پخت

چنانچه از فر استفاده نمی کنید می توانید یک اجاق ساده بخرید و فضای زیر آن را با گذاشتن یک کابینت چرخ دار برای گذاشتن ظروف پخت و پزاستفاده نمایید. ضمنا شاید با یک میکرو فر کوچک بتوانید نیاز به فر و گریل را نیز رفع نمایید و به طور یقیین در آشپزخانه های خیلی کوچک میکرو فر جای کم تری از فر های معمولی اشغال می کند .

قفسه دیوار :

چنان چه فضای کابینت ها هماهنگ با نیاز شما نیست، با نصب قفسه های دیواری وسایل مانند ادویه جات و روغن زیتون و سرکه را با نظم و زیبایی در فضای آشپزخانه جای دهید.حتما نگاهی به این مقالات بیندازید


محصولات مرتبط با مقاله


نظر

نظرتان را بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.