آشپزخانه به سبک چوبی و رنگ آبی فیروزه ای

آشپزخانه به سبک چوبی و رنگ آبی فیروزه ای

آشپزخانه به سبک چوبی و رنگ آبی فیروزه ای

یک نگاه

رنگ آمیزی بعضی از پانل های چوبی جلو ای مدرن به این آشپزخانه سنتی داده است. زیبایی سنگ تیره کف و رنگ آبی و چوب نیز در مجموع راحتی خاصی به این فضا داده اند.

رنگ :

رنگ آبی فیروزه ای تنها رنگی است که به این آشپزخانه که بیش تر به رنگ چوب طبیعی روشن است، جلوه ای مدرن و جالب داده است. دیوار کرم روشن حداکثر روشنایی و آرامش را فراهم کرده و دستگیره های ریل های استیل و اجاق گاز و سایر وسایل آشپزخانه نیز نور و تلالو را به فضا داده است. کف تیره آشپزخانه این تم رنگی را کامل کرده و استواری را به طراحی افزوده است.

کابینت ها :

از جنس چوب راش هستند که بعضی از سطوح آن به رنگ آبی فیروزه ای است. دستگیره هایی به شکل D استیل یا نیکل در این کابینت ها در اندازه ها و ابعاد مختلف طراحی شده اند و ازجای بطری و شیشه گرفته تا قفسه هایی بدون در تنوع خاصی به آشپزخانه داده است و حتی بعضی از آن ها در شیشه ای مات دارند. سنگ گرانیت روی کابینت ضمن ایجاد تضاد با چوب بسیار آشپزخانه را لوکس و ارزشمند نموده است.

کف :

کف این آشپزخان با سنگ پولیش شده بسیار براق و تیره خود، به شکوه آشپزخانه افزوده است.

وسایل تزیینی :

در این جا با داشتن قفسه های متعدد جا به اندازه کافی برای وسایل تزیینی و زیبا فراهم شده است. از گلدان گرفته تا ظروف چوبی و بلور چینی و وسایل استیل مانند پنکه و تستر بر مدرن بودن آشپزخانه تاکید می کنند و با هود استیل نیز هماهنگی کامل دارند.حتما نگاهی به این مقالات بیندازید


محصولات مرتبط با مقاله


نظر

نظرتان را بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.