آشپزخانه به رنگ سفید قرمز و نارنجی

آشپزخانه به رنگ سفید قرمز و نارنجی

یک نگاه :

رنگ جالب و تازه میوه های قاچ شده مانند مرکبات در رنگ سفید زمینه آشپزخانه جلوه خاصی دارد. این آشپزخانه در یک نگاه گویی ارمغانی از میوه های سرشار از ویتامین و انرژی را به بیننده القا می کند.
رنگ زیبایی قرمز و نارنجی و زرد که تیم رنگی خوبی هستند، در زمینه ساده سفید بیش تر جلوه می کند. سعی کنید ابتدا الگوی دایره های رنگی را روی رنگ سفید، دیوار بکشید و سپس رنگ بزنید، اما دقت کنید دایره ها در اندازه و فاصله با هم متفاوت بوده و متقارن نباشند. حتی بعضی از وسایل همانند اجاق گاز نیز می تواند رنگی باشد. رنگ آمیزی میز و صندلی به همان شیوه فضا را هیجان انگیزتر نموده است و رنگ کف پوش نیز بسیار مدرن و دو رنگ است.

کابینت و وسایل:

اگر شما هم در جست و جوی رنگ هستید، بهتر است طرح کابینت را خیلی ساده انتخاب کنید. کابینت سفید ساده با رویه سفید بسیار مناسب و زیباست که دسته های استیل بسیار ساده دارد و کابینت های دیواری با همان سادگی به رنگ قرمز است که حرکت رنگ قرمز و سفید بسیار دلنشین به نظر می آید. صندلی با فرم گردی که دارند، با دایره های رنگی روی دیوار هماهنگ اند.

دیوار بین کابینت :

در این آشپزخانه با استفاده از سرامیک قرمز، سفید، نارنجی و ایجاد یک سکوی زیبا، نه تنها فضای مفید ایجاد شده بلکه با چیدمان زیبای سرامیک جلوه و هماهنگی بسیار شایسته ای با دیگر وسایل و فضای آشپزخانه ایجاد کرده است.
البته اگر حوصله کنید خودتان می توانید با خریدن چسب مخصوص و سرامیک این هنر آزمایی را امتحان نمایید. وسایل تزیینی مانند گلدان و ساعت و ... همگی در کمک به این زیبایی افزوده اند.حتما نگاهی به این مقالات بیندازید


محصولات مرتبط با مقاله


نظر

نظرتان را بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.