آشپزخانه ای پر از انرژی به رنگ های آبی، بنفش و زرد

آشپزخانه ای پر از انرژی به رنگ های آبی، بنفش و زرد

آشپزخانه ای پر از انرژی به رنگ های آبی، بنفش و زرد

بخشی از دیوار آجری دارای قفسه های چوبی برای گذاشتن ظروف است و نیز قفسه ای که از بالای آن، برای گذاشتن شیشه های مختلف استفاده شده، از زیر دارای ریلی برای آویزان کردن وسایل است. رنگ های تند و گرم مدیترانه ای و گل ها و گیاه های سبزدر آشپزخانه تاکیدی بر شیوه روستایی است.

رنگ

بنفش آبی و زرد درخشان با تضاد زیبایی که دارند فضایی پر انرژی و پر حرکت ایجاد نموده اند و برای ماکزیمم تاثیر هر دو رنگ از یک قوت برخورداند. دیوار به رنگ زد و کابینت آبی برخوردارند. دیوار به رنگ زرد و کابینت آبی سبز است و گرمای رنگ زرد با رنگ آجر دیوار و سایل چوبی به تعادل درخشندگی بیش تر می رسد.

کابینت ها:

کابینت های چوبی بعد از سمباده و زیرسازی مناسب، رنگ آمیزی شده اند . در کابینت ها و گل یخ های کنج در تاکیدی بر این سبک است و زیبایی کابینت نیز افزوده است. سطح روی کابینت نیز با سرامیک های آجری رنگ پوشانده شده است. قفسه های دیواری بدون در که همه ظروف و وسایل درون شان دیده شوند، بخشی از ایده طراحی این سبک است. آویزان کردن قابلمه و سبد از ریل حالتی خودمانی و صمیمی دارد. یک تخته سیاه با قاب چوبی برای نوشتن مطالب مورد نیاز آشپزخانه به دیوار نصب شده است.

پنجره :

برای حفظ کارکتر روستایی، قاب پنجره ها از رنگ چوب طبیعی انتخاب شده و از کرکر رومی برای پوشش استفاده شده و از کرکره رومی برای پوشش استفاده شده که بسیار راحت برای تنظیم نور است . طرح هایی از گل و گلدان روی پنجره به نوعی در همراهی با گل و گلدان های آشپزخانه است. در مجموع این آشپزخانه فضای گرم و صمیمی و پر انرژی برای کار و زندگی است.حتما نگاهی به این مقالات بیندازید


محصولات مرتبط با مقاله


نظر

نظرتان را بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.