آشپزخانه دهه 1350 به رنگ های سفید، سبز و آبی

آشپزخانه دهه 1350 به رنگ های  سفید، سبز و آبی

یک نگاه

در آشپزخانه ای که نور خورشید و روشنایی خیلی زیاد به درون می تابد، استفاده از رنگ قوی سبز یک انتخاب صحیح از شیوه ریترو است که در این آشپزخانه می بینیم . قفسه های دیواری بدون در با ظروف شیوه آن دروان تاکید بسیاری بر طراحی دهه 1350 است.

رنگ

ترکیب سفید، سبز و آبی روشن حالتی تازه و دلباز به آشپزخانه داده است. گوشه های تند و مستقیم آشپزخانه با کف پوش سبز پسته ای و سبز بسیار روشن یا بهتر بگوییم سفید متامیل به سبز و نیز آبی روشن سطح روی کابینت به تعادل رسیده است.

کابینت ها و وسایل

گرچه طرح کابینت های زمینی ویژگی های این سبک را ندارد، ولی با رنگ کردن آن و نیز فورمیکای آبی روشن و تعویض دستگیره ها سعی شده کم تر جلب نظر کند. میز غذا خوری گرد معمولا در فضا های کوچک بهتر جواب گو است. صندلی ها نیز با خطوط نرم و منحنی سعی در آرام نمودن خطوط تند دارند.

قفسه ها

قفسه ها که دقیقا روی سطح کابینت نصب شده، فضای مناسبی برای گذاشتن وسایل مورد نیاز روزانه است حتی در قسمت فرورفتگی دیوار قفسه هایی برای گذاشتن ظروف و قابلمه تعبیه شده است که همگی از جنس MDF هستند و برای هماهنگی با کابینت های زمینی سفید رنگ شده اند.

وسایل تزیینی:

ظروف چینی نیز در رنگ های آبی و سبز و زرد تاکیدی بر این شیوه طراحی است. دیگر وسایل همچون قهوه جوش ها در اندازه های مختلف و رادیو و قابلمه سبز دقیقا بر اساس طراحی دهه 1350 است. ظزوف لعابدار مثل قوری و شیرجوش و قابلمه از مشخصه های این سبک است.حتما نگاهی به این مقالات بیندازید


محصولات مرتبط با مقاله


نظر

نظرتان را بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.