آشپزخانه به سبک معاصر همراه با سینک استیل

آشپزخانه به سبک معاصر همراه با سینک استیل

یک نگاه

مجموعه ای از رنگ های روشن و صاف در امتداد سه فضا در این طراحی جسورانه دیده می شود. رنگ های متفاوت در هر قسمت می تواند معنای جداکنندگی فضا ها را داشته باشد.

رنگ

اگر شما هم می خواهید مجموعه ای از رنگ های جسورانه داشته باشید، باید حتما هارمونی و هماهنگی را در نظر بگیرید و سه یا چهار رنگ را که در یک طرف چرخه رنگی هستند انتخاب نمایید. نقطه آغازی در این جا سبز روشن کابینت ها است. آبی روشن و بنفش همگی دارای غلظت هما سبز هستند و تازگی و روشنایی به خاطر کاشی های بسیار روشن (سفید گونه) کف و سبز بسیار کم رنگ دیوار آشپزخانه است.

مجموعه رنگی

آشپزخانه اوپن و ارتباط با غذاخوری امروزه خیلی طرفدار دارد چرا که ضمن تهیه و آماده کردن غذا با میهمانان نیز می شود صحبت کرد ولی به هر حال ممکن است شما نخواهید همه آشپزخانه از قسمت غذا خوری دیده شود و می توانید با پوشاندن بخشی از آن با یک جداکننده این امر را میسر سازید.

کابینت ها

رنگ قوی و جسورانه کابینت ها به چندین بار رنگ زدن نیاز دارد و به خصوص برای زیر سازی باید دقت زیادی شود تا سطوح به خوبی سمباده زده شوند. در این جا برای روشن تر شدن فضا، بعضی از کابینت ها در های شیشه ای دارند و دستگیره نیز استیل ساده است که در هماهنگی با سینک استیل و سطح روی کابینت است. رنگ قسمت پاخور کابینت نیز همانند دیوار سبز روشن است تا از یکنواختی بخواهد.

عناصر تزیینی:

ظروف آشپزخانه و گلدان نیز به رنگ های سبز و آبی هستند تا در واقع ادامه شخصیت رنگی فضا باشند؛ و به توازن رنگ ها کمک کنند و نیز باعث شوند آشپزخانه مدرن و امروزی نیز باشد. صندلی ساده فلزی به آرام کردن اتاق کمک نموده استحتما نگاهی به این مقالات بیندازید


محصولات مرتبط با مقاله


نظر

نظرتان را بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.