آشپزخانه به سبک قدیمی و رترو Retro با حس نوستالژیک

آشپزخانه به سبک قدیمی و رترو Retro با حس نوستالژیک

یک نگاه:

شیوه منطقی و صحیح رترو در این آشپزخانه بزرگ کاراکتر خوبی دارد که شامل کابینت های فلزی رنگ شده و سطح روی کابینت از فورمیکا و ظروف مدل آن دوران است . عناصر و رنگ های بسیار شناخته شده دهه 1330، یعنی سبز کمرنگ، قرمز روشن آلبالویی با کف پوش شطرنجی سفید و قرمز، ویژگی این آشپزخانه ها است.

رنگ :

در یک آشپزخانه بزرگ می توان از رنگ هی قوی و تضاد های تند و طرح های جسورانه استقاده کرد که این آشپزخانه هر سه ویژگی را دارا است. سطح قرمز روی کابینت با سبز پسته ای دیوار و کابینت ها کنتراست دارد. قرمز کف نیز با سفید در تضاد شادی آور و پر هیجان با سطوح براق استیل، درخشش و تلالو به آشپزخانه داده است.

کابینت ها:

دستگیره های کابینت برای هماهنگی با کف و سطح روی کابینت قرمز رنگ شده است. سطح روی کابینت فورمیکا است. فرن کشوها نیز منحنی و خمیده است.

اجاق گاز:

این اجاق گاز استیل که بسیار بزرگ و با شعله های متفاوت برای پخت و پزهای زیاد هم مناسب است، در هماهنگی با هود منحنی شکل استیل راحت تعبیه شده است. فرم هود از دیگر فرهای خمیده آشپزخانه پیروی می کند.

کف :

کف پوش طراحی بسیار ساده دارد تا برای نظافت راحت باشد. طرح شطرنجی آن اگرچه در فضاهای کوچک مناسب نیست ولی در آشپزخانه های بزرگ انتخاب خوبی است. در این آشپزخانه خطوط نرم و منحنی حتی در سبد پایه دار میوه نیز رعایت شده که به رنگ سفید باشد.

مدل های دیگر از آشپزخانه ها به سبک رترو

آشپزخانه به سبک روتر

آشپزخانه به سبک روترحتما نگاهی به این مقالات بیندازید


محصولات مرتبط با مقاله


نظر

نظرتان را بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.