آشپزخانه با سبک روستایی ویلایی و سینک کلاسیک

آشپزخانه با سبک روستایی ویلایی و سینک کلاسیک

آشپزخانه با سبک روستایی ویلایی و سینک کلاسیک

یک نگاه :

کاشی های دیوار به رنگ آبی دریا و سبز کم رنگ است که در مجموعه ای از دیوار های آجری و چوبی قرار گرفته و چهره ای بسیار طبیعی و مدیترانه ای به آشپزخانه داده است .

رنگ:

گرچه رنگ سرد به نظر می رسد، ولی ایجاد سایه روشن های آبی با کمک سبز روشن گرمی خوبی به فضا می دهد. ترکیب رنگ ها و بافت های چوب و آجری نیز در تضاد با این رنگ های روشنایی و نور را به فضا می آورد. با کمک رنگ های سبز و آبی آشپزخانه تمیز و دوست داشتنی شده است و در مجموع گیاهان مدیترانه ای را یاد آور می شود و گویی نسیم دریا با بوی طبیعت در هم آمیخته است. حاشیه سرمه ای کاشی ها ر بیش تر جلوه گر می کند.

سینک: (لینک صفحه مدل های سینک کلاسیک دیموند)

سینک مدل باتلر و سنتی مشخصه این آشپزخانه است که روی دیوار آجر چینی شده قرار گرفته است . در چوبی جلو که برای لوله کشی زیر سینک مناسب است . چنین دیوار چینی آجری چهره ای روستایی به فضا می دهد.

سطح روی کابینت :

سطح روی کابینت از کاشی های سبز و آبی است که به رنگ آمیزی فضا بسیار کمک کرده است. سبک شطرنجی کاشی ها طرح خوبی ایجاد کره است. حسن چنین سطحی، دوام، زیبایی و نظافت آن است.

وسایل تزیینی:

ظروف آشپزخانه نیز از سفال رنگی آبی و سرمه ای و سبز هستند که در کنار وسایل چوبی که رنگ طبیعی دارند، بافت و طرح آشپزخانه را شکل داده است. تعدادی از ظروف استیل مانند تستر و آب میوه گیری جلا و برق خوبی به آشپزخانه می دهند. ماشین لباسشویی نیز در هماهنگی با رنگ سینک و سفید است.حتما نگاهی به این مقالات بیندازید


محصولات مرتبط با مقاله


نظر

نظرتان را بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.